Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

          Tayland’a Uygun Uçak Bileti Almak……..  

Güney Asya’nın turizm başkenti olan Tayland yıllık 20 milyon civarında turisti ev sahipliği yapmaktadır. Güney Asya’nın incisi Tayland, tapınakları ülkesi olarak bilinmesinin yanı sına sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri, hem Okyanus da hem de körfezde bulunan adaları ve en önemli eğlence cazibe mekanlarıyla milyonlarca Turiste kapılarını açmaktadır.

Bu yazımızda sizlere yaptığımız detaylı araştırmalar sonucunda elde ettiğimize bilgiler ışığında detaylı bilgileri vermeye çalışacağız….

Tayland’a uçak bileti alırken size faydalı olabilecek detayları şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Tayland biletinizi en az 2 ay önceden mümkünse daha erken almanızda fayda vardır.
  • Tayland’da yüksek sezon olan Eylül-Mayıs ayları arasında uçak biletleri düşük sezona göre daha pahalıdır.
  • Yüksek sezonda gelecekseniz uçak biletinizi Mayısayından önce alarak daha uygun fiyata bilet bulabilirsiniz.
  • Türkiye’den Bangkok’a sürekli uçuş gerçekleştiren Emirates, EtihadAirways, THY, Qatar Airways, Astana Aiways, Aeroflot, Flydubai ve KLM gibi havayollarının E-Bülten’lerine mail yoluyla üye olabilir ve fırsat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.
  • Yine yukarıdaki belirttiğim havayollarının E-Bülten uygulamalarına mail yoluylaüye olabilir. İndirimli ve Promosyonlu biletler hakkında anında haberdar olabilirsiniz.
  • Özellikle Emiratesve Etihat havayollarını sürekli takip ederseniz mutlaka indirimli uçuş bulabilirsiniz.
  • Aktarma sürelerine mutlaka ama mutlaka dikkat edin, aktarma süreleri bazen 10 saatekadar çıkabilmektedir. Aktarma süresine dikkat edilmeden alınan bilet sizi aktarma havaalanında uzunda süre beklemenize neden olabilir.
  • Hafta sonu değil de hafta içi günlerde uçmak size Ekstradan indirim getirecektir. Hafta sonu biletleri genelde hafta içine göre daha fazla olmaktadır.
  • Zamanınız varsa aktarmalı uçuşlarıtercih edin. Aktarmasız uçuşlara nazaran daha ucuz olacaktır.
  • Bir seçenek daha var uçacağın kalkışından birkaç saatönce alabilirseniz. Eğer uçak boş ise çok uygun fiyata bulabilirsiniz. Ama bu çok büyük risk. Bu riski almamanızda fayda var.

Bu detaylardan sonra şimdi sizlere uçak bileti alabileceğiniz siteler hakkında detaylar vereceğim.

        Doğrudan Uçak Bileti Siteleri:

Bu web sitelerinde seyahat edeceğiniz tarihleri seçtikten sonra biletinizi yine aynı siteden herhangi bir banka Kartı ile alabiliriniz.  Bilet bilgileri size elektronik mail olarak gelecektir. Gelen mail in çıktısını alarak havaalancıdan Check-in yapabilirsiniz.

 

         Karşılaştırmalı Uçak Bileti Siteleri:

Bu web sitelerine gideceğiniz tarihleri yazdıktan sonra size hangi web sitesinde bilet fiyatlarının ne kadar olduğuna Dair arama sonuçlarını gösterecektir. En uygun fiyat hangi web sitesindeyse oraya tıklayarak yine herhangi bir banka Kartıyla biletinizi alabilirsiniz. Elektronik mail olarak gelen biletin çıktısını alarak Check-in yaptırabilirsiniz.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.